Get Adobe Flash player
Nieuwe aspirant initiators van de club

Nieuwe aspirant initiators van de club

Terwijl in Gent de IFAM-meeting plaats had volgden er 7 van onze atleten de opleiding voor aspirant-initiator met succes. Louise en Julien Binst, Sam De Geyter, Grace Kisese, Sandy Nuyts, Alessandra Seminck en Nathalie Segers hebben na 16u theorie en praktijk hun eindexamen tijdens de Fundag van...

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

De voorlaatste manche van de Crosscup bracht ons in Rotselaar. Dit was tevens het Vlaams Kampioenschap Veldlopen. Een tiental atleten van onze club trokken er de spikes aan. Lander Tijtgat zorgde er voor een enorme stunt door bij de seniors de lange cross te winnen voor de Duitse Richard Ringer...

Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

Op zaterdag 9 februari vond opnieuw de enige internationale indoormeeting in België plaats, met name IFAM indoor, een organisatie, die mede door onze club Eendracht Aalst wordt ondersteund. De meeting verliep vlekkeloos met als hoogtepunten de EK limiet van Eline Berings, het Belgisch record van...

Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

Lander Tijtgat is aan een uitstekend veldloopseizoen bezig. Nadat hij zich eerder dit seizoen kon plaatsen voor het EK veldlopen, blijft hij het uitstekend doen in de Crosscup. In Hannuit kwam Lander voor het eerst weer in actie na de kleine spierscheur. Lander werd meteen weer 3de Belg. Tevens...

Sven en Joachim sterk in Bornem

Sven en Joachim sterk in Bornem

Op de veldloop in Bornem konden Sven Bombeke (2de) en Joachim Pelicaen (3de) de sterke conditie van het PK Veldlopen, waar ze 3 en 4 werden, doortrekken. Enkel Lander Vandroogenbroeck leeg nog iets te sterk. Proficiat mannen! Bij de pupillen werd Esther Callebaut knap 2de.  

 • Nieuwe aspirant initiators van de club

  Nieuwe aspirant initiators van de club

  Tuesday, 12 February 2019 16:24
 • Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Sunday, 10 February 2019 23:48
 • Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

  Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

  Sunday, 10 February 2019 23:35
 • Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

  Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

  Friday, 25 January 2019 13:49
 • Sven en Joachim sterk in Bornem

  Sven en Joachim sterk in Bornem

  Friday, 25 January 2019 13:40

Eerst en vooral dank aan de vele medewerkers die er voor zorgden dat deze massawedstrijd zeer vlot kon verlopen. Het was aanschuiven om aan een nummer te geraken. Meer dan 100 deelnemers aan de snoepjesrun. Aan de loopwedstrijden voor de jeugd namen er bijna 200 kinderen deel. Voor de 3, 6 en 12km werden er 502 aankomsten genoteerd.In totaal ongeveer 800 deelnemers die de wedstrijden beeindigden.. Wegens de concurrentie van het Kampioenschap van Vlaanderen voor cadetten en scholieren indoor,de cross te Bornem  en de Cross cup te Hannut ontbraken er enkele van onze toppers. Het was dan ook vooral onze jeugd die het moest doen Een topdrie plaats was er voor benjamin Fien Van Win 2de. Ook een 2de plaats voor pupille Elisa Stas, nog een tweede plaats voor Laurens De Neef. In dezelfde reeks was Matthias Meert 1ste. In de 1500m  gingen bij de meisjes de 3 eerste plaatsen naar Eendrachters nml 1ste Saar Van Laethem, 2de Lou Sterck en 3de Delpfine Van Hout. Bij de jongens waren de 2 eerste plaatsen voor de gebroeders Van Herreweghe met Lars en Marty. In de drie km werd Roos Demuer 3de meisje. Op de 6km kon Wouter Goossens de overwinning binnenhalen. Op een uitzonderlijk sterk bezette 12km met El Hachimi en Van Schuerbeeck kon niemand van EA op het podium eindigen. Thijs Oosterlinck was de beste van de club op plaats 5.

 

Voor de UITSLAGEN: www.valckenierrunningtour.be bij kalender

Bekijk de FOTO'S: klik hier

 

EAstartDMC2019

Sponsors

Login Form