Get Adobe Flash player
Sportkampen tijdens de zomermaanden

Sportkampen tijdens de zomermaanden

Ook dit jaar zal onze atletiekclub Eendracht Aalst 2 zomerkampen inrichten. De eerste en laatste week van de zomervakantie. In concreto is dit in 2019 van maandag 1 juli 2019 tot vrijdag 5 juli 2019 en van maandag 26 augustus 2019 tot vrijdag 30 augustus 2019. De inschrijvingen voor de leden van...

Uitnodiging Honorering prestaties 2017-2018

Uitnodiging Honorering prestaties 2017-2018

Vrijdag 15 maart 2019 zal in de zaal van Tragelsport aan de Tragel 12 de honorering van de prestaties cadet tot master van vorig sportseizoen 2017-2018 plaats hebben. Aanvang 18.30u Gelieve om in aanmerking te komen het formulier  "Aangifte prestaties" uit de rubriek "Criterium en...

Topprestaties van onze atleten in het BK cross

Topprestaties van onze atleten in het BK cross

Zondag had aan de Heyzel niet ver van het atomium het Belgisch Kampioenschap veldlopen plaats. Onze mannelijke atleten deden het schitterend. Lander Tijtgat kwam - na zijn winst op de vorige Crosscup als Vlaams Kampioen - als één van de absolute favorieten aan de start. Na een verkenningsronde...

Nieuwe aspirant initiators van de club

Nieuwe aspirant initiators van de club

Terwijl in Gent de IFAM-meeting plaats had volgden er 7 van onze atleten de opleiding voor aspirant-initiator met succes. Louise en Julien Binst, Sam De Geyter, Grace Kisese, Sandy Nuyts, Alessandra Seminck en Nathalie Segers hebben na 16u theorie en praktijk hun eindexamen tijdens de Fundag van...

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

De voorlaatste manche van de Crosscup bracht ons in Rotselaar. Dit was tevens het Vlaams Kampioenschap Veldlopen. Een tiental atleten van onze club trokken er de spikes aan. Lander Tijtgat zorgde er voor een enorme stunt door bij de seniors de lange cross te winnen voor de Duitse Richard Ringer...

 • Sportkampen tijdens de zomermaanden

  Sportkampen tijdens de zomermaanden

  Sunday, 31 March 2019 22:06
 • Uitnodiging Honorering prestaties 2017-2018

  Uitnodiging Honorering prestaties 2017-2018

  Thursday, 28 February 2019 16:33
 • Topprestaties van onze atleten in het BK cross

  Topprestaties van onze atleten in het BK cross

  Monday, 25 February 2019 17:58
 • Nieuwe aspirant initiators van de club

  Nieuwe aspirant initiators van de club

  Tuesday, 12 February 2019 16:24
 • Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Sunday, 10 February 2019 23:48

Eerst en vooral dank aan de vele medewerkers die er voor zorgden dat deze massawedstrijd zeer vlot kon verlopen. Het was aanschuiven om aan een nummer te geraken. Meer dan 100 deelnemers aan de snoepjesrun. Aan de loopwedstrijden voor de jeugd namen er bijna 200 kinderen deel. Voor de 3, 6 en 12km werden er 502 aankomsten genoteerd.In totaal ongeveer 800 deelnemers die de wedstrijden beeindigden.. Wegens de concurrentie van het Kampioenschap van Vlaanderen voor cadetten en scholieren indoor,de cross te Bornem  en de Cross cup te Hannut ontbraken er enkele van onze toppers. Het was dan ook vooral onze jeugd die het moest doen Een topdrie plaats was er voor benjamin Fien Van Win 2de. Ook een 2de plaats voor pupille Elisa Stas, nog een tweede plaats voor Laurens De Neef. In dezelfde reeks was Matthias Meert 1ste. In de 1500m  gingen bij de meisjes de 3 eerste plaatsen naar Eendrachters nml 1ste Saar Van Laethem, 2de Lou Sterck en 3de Delpfine Van Hout. Bij de jongens waren de 2 eerste plaatsen voor de gebroeders Van Herreweghe met Lars en Marty. In de drie km werd Roos Demuer 3de meisje. Op de 6km kon Wouter Goossens de overwinning binnenhalen. Op een uitzonderlijk sterk bezette 12km met El Hachimi en Van Schuerbeeck kon niemand van EA op het podium eindigen. Thijs Oosterlinck was de beste van de club op plaats 5.

 

Voor de UITSLAGEN: www.valckenierrunningtour.be bij kalender

Bekijk de FOTO'S: klik hier

 

EAstartDMC2019

Sponsors

Login Form