Get Adobe Flash player
Loop je mee op de Groenloop?

Loop je mee op de Groenloop?

Op zondag 29 september 2019 vindt de 31ste editie van de Groenloop plaats in ons eigen stadspark met start en aankomst op de atletiekpiste. Wij hopen jullie massaal te mogen verwelkomen voor de snoepjesloop, kidsloop of een loop van 3km, 6km of 12km..   De inschrijvingen staan ondertussen...

2de op BK 4x800m AC

2de op BK 4x800m AC

In Merksem vonden de Belgische Kampioenschappen aflossingen plaats. Eendracht Aalst liet zich ook in positieve zin opvallen door - na een spannende strijd - naar het zilver te lopen. De ploeg bestond uit scholier Victor Bettens, junior Jarich Van Rijckeghem, senior Marius De Bruyn en junior...

Aansluiten mogelijk!

Aansluiten mogelijk!

We krijgen deze periode heel wat interesse om zich aan te sluiten bij onze atletiekclub. Graag verwelkomen we jullie natuurlijk.. Alvast wat nuttige informatie:  De trainingen gaan door op woensdag en vrijdag, telkens vanaf 18u tot ongeveer 19u15. We werken in verschillende...

Vrijdag 06/09 Memorial Van Damme

Vrijdag 06/09 Memorial Van Damme

Op vrijdag 6 september vindt de Memorial Van Damme plaats in Brussel. Onze club trekt er opnieuw in grote getale naartoe. Hierdoor zullen er maar een beperkt aantal trainers aanwezig zijn. Toch gaat de training door.   Namens onze club treedt ook Victor Bettens aan in het voorprogramma...

Pieter Claus voor de 4de maal BK 1500m

Pieter Claus voor de 4de maal BK 1500m

Pieter Claus nam vanaf de start resoluut de leiding en ving elke aanval op. Ook in de rechte lijn was hij de sterkste. Hij won voor de 4de keer op rij de titel van Belgisch kampioen 1500m (3.51.29). Ruben Verheyden die eerst wat ingesloten was kwam in de laatste rechte lijn langs de binnenkant...

 • Loop je mee op de Groenloop?

  Loop je mee op de Groenloop?

  Thursday, 12 September 2019 00:16
 • 2de op BK 4x800m AC

  2de op BK 4x800m AC

  Sunday, 08 September 2019 18:50
 • Aansluiten mogelijk!

  Aansluiten mogelijk!

  Saturday, 07 September 2019 22:43
 • Vrijdag 06/09 Memorial Van Damme

  Vrijdag 06/09 Memorial Van Damme

  Friday, 06 September 2019 00:50
 • Pieter Claus voor de 4de maal BK 1500m

  Pieter Claus voor de 4de maal BK 1500m

  Sunday, 01 September 2019 18:47

Onze mannen zijn er ingeslaagd het behoud te verzekeren in de allerhoogste afdeling van de interclub, de ere-afdeling van de KBAB. Na de promotie vorig jaar wisten we dat het moeilijk zou worden een vaste waarde te worden in deze hoogste afdeling, maar de Eendrachters deden het fantastisch. Pieter Claus liep een uitstekende 800m en ondanks enkele keren ingesloten te geraken, knap 2de in een top-deelnemersveld, net achter Ismael Debjani. Lander Tijtgat werd knap 3de op de tactische 1500m, terwijl ook Sven Bombeke als 4de op de 3000m heel wat punten opbracht. En met 8.19 zelfs een knappe chrono op het bord zette. Ruben Verheyden dook voor het eerst onder de magische 50 seconden en kon 7 punten aan het totaal toevoegen. Sven Jacobs kon met 1m90, 7 punten verzamelen. Op de 110mH deed hij er nog eens 4 punten bovenop met 15"33. Ook Christophe Van Hecke kwam 2x in actie. Op de 100m (11.19) en 200m vanuit baan 1 deed Christophe zijn duit in het zakje. Hendrik Wailly combineerde het verspringen met hinkstap. Kasper Coppieters deed het uitstekend op de 400mH met 56. Lander Brack sprong met de polsstok 4m40 hoog, goed voor heel wat punten. Tom Velleman kon de speer 41m77 ver laten landen, na 2 nullen, op "save" gespeeld. Joachim Pelicaen kwam in een heel sterk bezette 5000m terecht en liep naar een goede 15.29. Man van de dag, mag zeker ook Koen De Veylder genoemd worden. Een week geleden opgeroepen voor de steeple, en dan een perfect ingedeelde race lopen, de rechtstreeks concurrentie kostbare punten afpakken en wat een clubliefde! Dat kan ook gezegd worden van Pieter Redant, die zich klaarstoomde om discus en hamer voor zijn rekening te nemen. Kevin De Poorter deed hetzelfde voor de kogel, dankuwel! De aflossingsploegen 4x100m met Sven-Daniel-Christophe-Tom en 4x400m met Kasper-Marius-Ruben-Pieter leverden de nodige punten op voor behoud. Proficiat Eendrachters!

 

Foto's zijn te vinden op de facebook-pagina: KLIK HIER

 

BVVherenAC2019

Sponsors

Login Form