Get Adobe Flash player
Vincent Siringo 46ste op WK Berglopen

Vincent Siringo 46ste op WK Berglopen

Vincent Siringo werd 46e (32e Europeaan) op het WK berglopen, lange afstand in Vila La Angostura (Argentinië). Na een 2 dagen durende reis kwam Vincent donderdag avond aan ter plaatse. Geen tijd voor parcoursverkenning dus, wat nochtans geen wandeling in het park zou worden. De...

Cross Mechelen met tal van podia

Cross Mechelen met tal van podia

In Mechelen kwamen ook heel wat Eendrachters aan de start op 11 november 2019. Lotte Vonck wist er de lange cross bij de seniors te winnen na een sterke race. Op de korte cross kon Marius De Bruyn knap meestrijden om in het spoor van Jochem Vermeulen, knap 2de te worden. Ook Victor Bettens mocht...

Crosscup Mol met uitstekende Eendrachters

Crosscup Mol met uitstekende Eendrachters

Op de tweede Crosscup (en tevens eerste individuele manche) in Mol hebben de Eendrachters zich weer uitstekend weten te plaatsen. Febe Triest liep een heel sterke race. Ze finishte als 1ste juniore en als 1ste belofte. In beide klassementen neemt ze ook de leiding. Alle categoriën bij elkaar...

EA opnieuw indrukwekkend op Crosscup Relays

EA opnieuw indrukwekkend op Crosscup Relays

De Crosscup Relays zijn traditioneel de opener van het nieuwe veldloopseizoen. Dit jaar voor het eerst in Berlare. Onze club kon weer zeer goed scoren, zowel kwantitatief als kwalitatief. Beste resultaat kwam zoals verwacht van bij de juniors mannen. Waar onze teams zowel wonnen (Raf Van Den...

Kristof Rooms maakt mooi debuut op BK marathon

Kristof Rooms maakt mooi debuut op BK marathon

De dag dat een atleet voor het eerst onder de magische 2 uur een marathon wist af te leggen, maakte ook onze EA atleet Kristof Rooms zijn debuut op de marathon in Eindhoven, wat dienst deed als Belgisch kampioenschap marathon. Kristof eindigde met een tijd van 2u56.46 op de 11de plaats in zijn...

 • Vincent Siringo 46ste op WK Berglopen

  Vincent Siringo 46ste op WK Berglopen

  Monday, 18 November 2019 11:28
 • Cross Mechelen met tal van podia

  Cross Mechelen met tal van podia

  Monday, 11 November 2019 22:20
 • Crosscup Mol met uitstekende Eendrachters

  Crosscup Mol met uitstekende Eendrachters

  Monday, 11 November 2019 21:17
 • EA opnieuw indrukwekkend op Crosscup Relays

  EA opnieuw indrukwekkend op Crosscup Relays

  Sunday, 27 October 2019 19:45
 • Kristof Rooms maakt mooi debuut op BK marathon

  Kristof Rooms maakt mooi debuut op BK marathon

  Sunday, 20 October 2019 19:54

De weergoden waren onze club niet gunstig gezind tijdens de sluitingsmeeting van 7 september. Terwijl in de voormiddag de zon scheen waren er  vanaf het begin van de meeting regenbuien.  Toch nog een goede opkomst van onze atleten met mooie prestaties. Dank aan al degenen die hun best hebben gedaan om alles vlot te laten verlopen. Tweemaal goud voor Louis Van Herreweghe (80 en 300m miniemen). Zeven maal zilver voor EA met Marty Van Herreweghe (80m en 80m horden), Aaron De Meyer (60m ben), Renu De Samblanckx (ver pup),FLoris Geerts (hockey ben), Laurens De Neef (60m en 60m horden) en zes maal brons met Laurens De Neef (ver pup), Kaat Michiels (60m horden), Elisa Stas (60m horden), Garcelle Asare (60m pup), Senne De Nijs (hoog min) en Aaron De Meyer (kogel ben). Onze 3 x 600m ben jongens, 3 x 600m pup meisjes en 3x  600m min jongens behaalden goud. De pupillen meisjes behaalden tevens een nieuw clubrecord door er 6.00.92 over te lopen (tevoren 6.07.03).Hiervoor zorgden Wirsily Nsolo Solii Ngumfo,Fenne Sienaert en Esther Callebaut.

 

Sponsors

Login Form