Get Adobe Flash player
EA Sportkampen Juli en Augustus

EA Sportkampen Juli en Augustus

In de zomermaanden richt onze atletiekclub Eendracht Aalst 2 zomerkampen in. De kampen gaan door de eerste week van juli en de laatste week van augustus! Ben je sportief en heb je zin om eens mee te komen doen.. Bekijk meer INFO via onderstaande LINK!!   KLIK HIER  

Nog 2 nieuwe clubrecords

Nog 2 nieuwe clubrecords

Tijdens een wedstrijd op 5 juni in Berendrecht Nederland liep pupil Renu De Samblancx een nieuw  clubrecord over de 600m  (1.45.54). Hij verbeterde hierdoor het 45 jaar oude clubrecord van Stefaan Van der Stichelen die toen 1.46.9 had gelopen. Stefaan was een paar jaren later als...

Twee EK tickets voor Aalsterse juniores!

Twee EK tickets voor Aalsterse juniores!

Tijdens het weekend van 1 en 2 juni slaagden twee van onze juniores er in een ticket voor het Europees kampioenschap voor juniores in Zweden te behalen. Zij verbeterden telkens een clubrecord uit 1981. Toen had E.Aalst ook 2 atleten die zich voor het Europees kampioenschap juniores (toen in...

Eenmaal zilver en eenmaal brons tijdens het KVV AC

Eenmaal zilver en eenmaal brons tijdens het KVV AC

Tijdens Hemelvaartdag had te Heusden-Zolder een winderig KVV AC plaats. Ward Van der Kelen werd er op de 5000m 2de in 14.51.40. Birgit Van Boxstael werd in 4.45.80 3de op de 1500m. Sven Jacobs eindigde in het hoogspringen met 1m95 even hoog als als de 3de op een 4de plaats. Hij werd op de...

Geslaagde IFAM meeting te Oordegem

Geslaagde IFAM meeting te Oordegem

In Oordegem stond dit weekend de 10de editie van de IFAM meeting op het programma. Het werd een enorm succes met 2500 deelnemers uit 62 verschillende landen, waarbij er meer dan 50 internationale limieten werden gehaald. Alle resultaten: KLIK HIER  

  • EA Sportkampen Juli en Augustus

    EA Sportkampen Juli en Augustus

    Saturday, 08 June 2019 14:20
  • Nog 2 nieuwe clubrecords

    Nog 2 nieuwe clubrecords

    Thursday, 06 June 2019 12:45
  • Twee EK tickets voor Aalsterse juniores!

    Twee EK tickets voor Aalsterse juniores!

    Monday, 03 June 2019 15:21
  • Eenmaal zilver en eenmaal brons tijdens het KVV AC

    Eenmaal zilver en eenmaal brons tijdens het KVV AC

    Friday, 31 May 2019 10:38
  • Geslaagde IFAM meeting te Oordegem

    Geslaagde IFAM meeting te Oordegem

    Sunday, 26 May 2019 21:11

Wedstrijden EA 2019

Data   Wedstrijden                                                                  Uurrooster / Info       Uitslagen        
20/01/2019 22ste Dirk Martenscorrida (Grote Markt Aalst) uitslagen 
09/02/2019 IFAM indoor + BK 4x200m website uitslage
23/02/2019

14de Aalsterse indoormeeting

klik hier

uitslagen 

27/04/2019 BVV pup - min meisjes  klik hier

uitslagen

statistieken

1/05/2019 Memorial Philippe Roelandt jeugdmeeting (Aalst Osbroek) klik hier (upd) uitslagen
4/05/2019 BVV cad - schol meisjes  klik hier uitslagen
25/05/2019 Flanders Cup IFAM (Oordegem) website
11/08/2019 Prijs Josse Ringoir + OVL criterium  klik hier
 
7/09/2019 Sluitingsmeeting jeugd (Aalst Osbroek) klik hier
29/09/2019 31ste groenloop Aalsters stadspark website

 

 

BVV cad en sch Aalst 4/05/2019
stand na ...20... proeven
club ACME ACP ALVA AVMO EA HAMM KKS PEGA OB STAX VITA VS
stand
proef
CAD 300 H 11 6 0 5 10 13 0 0 0 9 7 8
SCH 400 H 0 8 9 0 0 0 0 0 0 10 11 13
CAD 100 11 0 0 10 6 13 0 8 4 9 7 5
SCH 100 2 4 13 7 11 10 0 3 8 6 5 9
CAD 800 11 0 0 10 8 7 13 9 6 5 3 4
SCH 800 6 8 7 0 10 11 3 0 5 9 4 13
CAD 1500 10 0 0 8 6 11 0 9 13 5 7 4
SCH 1500 0 10 6 0 7 9 5 0 0 11 8 13
CAD 200 13 9 0 5 8 11 0 4 3 6 10 7
SCH 200 0 8 4 6 10 5 0 0 7 13 9 11
SCH HOOG 11 7 8 0 9 0 0 0 0 10 6 13
CAD VER 11 0 0 13 8 9 0 4 7 10 5 6
CAD KOGEL 10 0 0 8 4 9 0 7 11 13 5 6
SCH SPEER 13 11 6 0 5 4 0 0 10 8 9 7
CAD HOOG 11 6 0 7,5 10 9 0 0 4 13 5 7,5
SCH VER 3 7 4 0 8 10 5 0 6 13 9 11
CAD SPEER 7 0 0 13 5 9 0 0 10 11 6 8
SCH KOGEL 13 10 2 8 6 3 0 5 7 9 4 11
CAD 4X100 10 0 0 13 6 0 0 0 7 11 8 9
SCH 4X100 0 8 9 0 10 7 0 0 0 11 6 13
punten 153 102 68 113,5 147 150 26 49 108 192 134 178,5
stand 3 9 10 7 5 4 12 11 8 1 6 2

     

Wedstrijden EA 2018

Data   Wedstrijden                                                                  Uurrooster / Info       Uitslagen        
14/01/2018 21ste Dirk Martenscorrida (Grote Markt Aalst) uitslagen
10/02/2018 IFAM indoor + BK 4x200m website
24/02/2018

13de Aalsterse indoormeeting

info+uurrooster 

 uitslagen

01/05/2018 Memorial Philippe Roelandt jeugdmeeting (Aalst Osbroek) afgelast
26/05/2018 Flanders cup IFAM (Oordegem) website uitslagen 
12/08/2018 Prijs Josse Ringoir + OVL criterium  info+uurrooster uitslagen 
16/09/2018 Sluitingsmeeting jeugd (Aalst Osbroek) info+uurrooster uitslage
23/09/2018 30ste groenloop Aalsters stadspark website

 

 BVV cad - schol meisjes 3A 4 mei 2019 Aalst

300m horden 0,762m   Cad Dames  Uur=14:26
Reeks:1
    1    1278    Heymans Hannelore            EA       48.80            05    10
    2    1988    Van Humbeeck Jozefien        ACP      60.33            05    6
    3    1882    Lamont Lise                  AVMO     69.23            04    5
        1525    Van Tieghem Soetkin          OB          DIS              05    

300m horden 0,762m   Cad Dames  Uur=14:26
Reeks:2
    1    1397    Steels Sita                  HAMM     48.46            05    13
    2    1022    De Smet Siska                ACME     48.49            04    11
    3    1010    Deseck Flavie                STAX     53.30            05    9
    4    1429    Lavens Sophie                VS       56.04            04    8
    5    1901    De Meyer Jana                VITA     60.05            04    7

400m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=14:27
Reeks:1
    1    3558    Van Doorslaer Eline          VS       69.54            03    13
    2    4006    De Backer Lindsy             VITA     74.09            03    11
    3    3435    De Troy Noa                  STAX     81.35            03    10
    4    3489    Chaumillon Tess              ALVA     92.14            03    9
    5    3474    Kerckhoven Birthe            ACP      94.56            03    8
        3551    Vaes Fran                    EA           NG              03    

100 meter                 Cad Dames  Uur=14:56
Reeks:1      Wind : 1.8
    1    1435    Van Weverberg Hanne          PEGA     14.41            04    8
    2    1279    Van Der Kelen Lotte          EA       14.78            04    6
    3    1367    Vandemaele Cato              VS       14.80            05    5
    4    1445    Vander Plaetse Heike         OB       15.06            05    4

100 meter                 Cad Dames  Uur=14:56
Reeks:2      Wind : 5.3
    1    1176    Verhavert Amelie             HAMM     12.59            04    13
    2    1520    D'haeyere Kato               ACME     13.13            04    11
    3    1545    Van Daele Jutta              AVMO     13.35            05    10
    4    1013    Praet Axelle                 STAX     13.38            04    9
    5    1386    Van Lierde Jitte             VITA     14.43            04    7

100 meter                 Sch Dames  Uur=15:05
Reeks:1      Wind : 2.9
    1    3366    Verhavert Eline              HAMM     13.49            03    10
    2    3400    Andries Jietse               OB       13.76            03    8
    3    3704    Marreel Margot               AVMO     14.06            02    7
    4    4139    Bellon Luca                  PEGA     15.54            02    3
    5    3590    Van Daele Maité              ACME     18.79            03    2

100 meter                 Sch Dames  Uur=15:05
Reeks:2      Wind : 2.0
    1    3627    Timmerman Yera               ALVA     12.98            03    13
    2    3425    Van Den Bremt Lore           EA       13.21            02    11
    3    3526    Blancquaert Jente            VS       13.66            02    9
    4    3800    Van Den Eynde Anna           STAX     14.09            03    6
    5    3490    Van Droogenbroeck Jente      VITA     14.30            03    5
    6    3815    Van Lathem Anke              ACP      15.48            02    4

800 meter                 Cad Dames  Uur=15:27
Reeks:1
    1    1352    Debal Michelle               KKS      2'31.56            04    13
    2    1024    Van Hoecke Ibe               ACME     2'38.22            04    11
    3    1576    Callens Hanne                AVMO     2'38.70            05    10
    4    1779    De Ridder Floor              PEGA     2'42.63            04    9
    5    1283    Vanhoorne Victoire           EA       2'43.62            05    8
    6    1174    Robberecht Hanne             HAMM     2'45.04            05    7
    7    1233    De Keyser Jente              OB       2'46.50            04    6
    8    1438    Stevens Mona                 STAX     2'51.17            04    5
    9    1373    Claeys Heymans Lemoni        VS       2'54.44            05    4
    10    2187    Datoussaid Chemasi           VITA     3'08.36            05    3

800 meter                 Sch Dames  Uur=15:31
Reeks:1
    1    3524    De Clercq Elise              VS       2'33.91            03    13
    2    3367    Boon Fien                    HAMM     2'35.89            02    11
    3    3423    Van Neck Britt               EA       2'42.65            02    10
    4    3266    Dhondt Amber                 STAX     2'44.67            02    9
    5    3452    De Coster Nina               ACP      2'48.54            03    8
    6    3307    De Schrijver Edith           ALVA     2'50.35            02    7
    7    3271    Van Poucke Jade              ACME     2'51.06            03    6
    8    3400    Andries Jietse               OB       2'53.22            03    5
    9    3490    Van Droogenbroeck Jente      VITA     2'53.92            03    4
    10    3502    Bommarez Hannah              KKS      2'56.84            02    3

1500 meter                Cad Dames  Uur=15:49
Reeks:1
    1    1524    Van Tieghem Stien            OB       5'08.48            04    13
    2    1175    Loos Jinthe                  HAMM     5'15.37            05    11
    3    1018    Baeke Aline                  ACME     5'23.55            04    10
    4    1083    Boogmans Matisse             PEGA     5'32.92            04    9
    5    1640    Braeckevelt Noor             AVMO     5'35.17            04    8
    6    1380    Hubert Alixe                 VITA     5'37.69            04    7
    7    1277    De Winter Laure              EA       5'39.64            04    6
    8    1007    Arefi Lara                   STAX     6'14.84            05    5
    9    1544    De Buck Malou                VS       6'17.72            05    4

1500 meter                Sch Dames  Uur=16:04
Reeks:1
    1    3514    Tieter Ellis                 VS       4'58.47            02    13
    2    3438    Van Den Bussche Marie        STAX     4'58.49            03    11
    3    3476    Boniver Alice                ACP      5'03.68            02    10
    4    3924    Van Severen Nora             HAMM     5'16.44            02    9
    5    3491    Plas Merel                   VITA     5'16.86            03    8
    6    3422    De Muer Roos                 EA       5'20.35            03    7
    7    4136    Houvenaghel Alice            ALVA     5'21.70            02    6
    8    3668    Vanloocke Merel              KKS      5'46.94            02    5

200 meter                 Cad Dames  Uur=16:17
Reeks:1      Wind : 5.0
    1    1275    De Vis Rune                  EA       28.11            04    8
    2    1014    Teirlynck Azra               STAX     28.98            04    6
    3    1881    Lamont Hanne                 AVMO     29.52            05    5
    4    1435    Van Weverberg Hanne          PEGA     30.47            04    4
    5    1445    Vander Plaetse Heike         OB       31.36            05    3

200 meter                 Cad Dames  Uur=16:17
Reeks:2      Wind : 2.6
    1    1520    D'haeyere Kato               ACME     27.24            04    13
    2    1178    Buyck Amelie                 HAMM     27.79            05    11
    3    1786    Steppe Julie                 VITA     27.89            04    10
    4    1643    Deviche Lore                 ACP      28.07            04    9
    5    1370    Van Puyenbroeck Maryse       VS       28.76            04    7

200 meter                 Sch Dames  Uur=16:36
Reeks:1      Wind : 3.2
    1    3425    Van Den Bremt Lore           EA       27.43            02    10
    2    3401    Annys Janne                  OB       29.46            02    7
    3    3706    Bauwens Jin-ling             HAMM     30.91            02    5
    4    3520    Cammu Tinne                  ALVA     31.97            02    4
        3271    Van Poucke Jade              ACME        DIS              03    

200 meter                 Sch Dames  Uur=16:36
Reeks:2      Wind : 1.0
    1    3267    Praet Justine                STAX     26.75            02    13
    2    3559    Denolf Nina                  VS       27.16            02    11
    3    4006    De Backer Lindsy             VITA     28.32            03    9
    4    3966    De Boitselier Jana           ACP      28.96            02    8
    5    3704    Marreel Margot               AVMO     30.05            02    6

4 x 100 meter             Cad Dames  Uur=17:00
Reeks:1
    1      AVMO                   54.60  13
    1545    Van Daele Jutta              
    1881    Lamont Hanne                 
    1576    Callens Hanne                
    1882    Lamont Lise                  
    2      STAX                   55.00  11
    1011    Favoreel Thais               
    1013    Praet Axelle                 
    1014    Teirlynck Azra               
    1438    Stevens Mona                 
    3      ACME                   55.07  10
    1021    De Muynck Fien               
    1520    D'haeyere Kato               
    1022    De Smet Siska                
    1025    Van Hoecke Nona              
    4      VS                     57.01  9
    1370    Van Puyenbroeck Maryse       
    1368    Van Hoof Saar                
    1367    Vandemaele Cato              
    1429    Lavens Sophie                
    5      VITA                   58.12  8
    1386    Van Lierde Jitte             
    1786    Steppe Julie                 
    1431    Van Weyenberg Febe           
    2187    Datoussaid Chemasi           
    6      OB                     58.70  7
    1236    Leroy Ann-Sophie             
    1525    Van Tieghem Soetkin          
    1234    Vanthournout Rune            
    1445    Vander Plaetse Heike         
    7      EA                     59.69  6
    1275    De Vis Rune                  
    1279    Van Der Kelen Lotte          
    1261    Moerenhout Floore            
    1874    Van Neck Marie               
          HAMM                      DIS    
    1176    Verhavert Amelie             
    1168    Van Haute Arwen              
    1469    Van Hecke Lena               
    1397    Steels Sita                  

4 x 100 meter             Sch Dames  Uur=17:02
Reeks:1
    1      VS                     51.88  13
    3558    Van Doorslaer Eline          
    3526    Blancquaert Jente            
    3524    De Clercq Elise              
    3559    Denolf Nina                  
    2      STAX                   52.39  11
    3265    De Lille Marie               
    3267    Praet Justine                
    3268    Speurt Eva                   
    3800    Van Den Eynde Anna           
    3      EA                     53.91  10
    3432    Silverans Jane               
    3423    Van Neck Britt               
    3434    Van Den Bremt Fien           
    3425    Van Den Bremt Lore           
    4      ALVA                   56.29  9
    3489    Chaumillon Tess              
    4136    Houvenaghel Alice            
    3307    De Schrijver Edith           
    3627    Timmerman Yera               
    5      ACP                    57.08  8
    3453    Leuckx Kato                  
    3966    De Boitselier Jana           
    3815    Van Lathem Anke              
    3452    De Coster Nina               
    6      HAMM                   57.47  7
    3366    Verhavert Eline              
    3367    Boon Fien                    
    3706    Bauwens Jin-ling             
    3555    Dieltjens Emma               
    7      VITA                   60.73  6
    4120    Vinck Yana                   
    3944    Cardon Sofie                 
    3490    Van Droogenbroeck Jente      
    4006    De Backer Lindsy             

hoogspringen              Sch Dames  Uur=14:47
Reeks:1
    1    3559    Denolf Nina                  VS       1.45m            02    13
    2    3586    vanpeteghem Lobke            ACME     1.40m            02    11
    3    3267    Praet Justine                STAX     1.35m            02    10
    4    3432    Silverans Jane               EA       1.35m            03    9
    5    3627    Timmerman Yera               ALVA     1.30m            03    8
    6    3966    De Boitselier Jana           ACP      1.30m            02    7
    7    3944    Cardon Sofie                 VITA     1.30m            03    6

verspringen               Cad Dames  Uur=15:02
Reeks:1
    1    1545    Van Daele Jutta              AVMO     4.63m    +3.6        05    4.58m    1.4    13
    2    1021    De Muynck Fien               ACME     4.49m    +1.7        05    11
    3    1011    Favoreel Thais               STAX     4.37m    +1.2        04    10
    4    1175    Loos Jinthe                  HAMM     4.11m    +1.5        05    9
    5    1503    De Vuyst Britt               EA       3.95m    +1.9        04    8
    6    1234    Vanthournout Rune            OB       3.81m    +0.2        05    7
    7    1373    Claeys Heymans Lemoni        VS       3.69m    +2.8        05    3.65m    2.0    6
    8    1431    Van Weyenberg Febe           VITA     3.67m    +2.5        04    3.58m    -0.6    5
    9    1083    Boogmans Matisse             PEGA     3.60m    +3.2        04    3.36m    1.8    4

speerwerpen 500g          Sch Dames  Uur=15:11
Reeks:1
    1    3920    Van Petegem Rania            ACME     33.94m            02    13
    2    3512    Huvenne Lotte                ACP      31.62m            03    11
    3    3574    Ryckier Amber                OB       19.32m            03    10
    4    4120    Vinck Yana                   VITA     18.54m            03    9
    5    3268    Speurt Eva                   STAX     18.03m            03    8
    6    3526    Blancquaert Jente            VS       16.76m            02    7
    7    3863    Mommaerts Roxanne            ALVA     13.65m            03    6
    8    3611    Seminck Alessandra           EA       13.59m            02    5
    9    3555    Dieltjens Emma               HAMM     9.02m            03    4
        3441    Cool Charelle                AVMO         NG              02    

kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=14:52
Reeks:1
    1    2145    Tay Sena                     STAX     11.68m            05    13
    2    1233    De Keyser Jente              OB       8.70m            04    11
    3    2019    Vandenkerchove Aude-marga    ACME     8.44m            04    10
    4    1168    Van Haute Arwen              HAMM     7.78m            04    9
    5    1881    Lamont Hanne                 AVMO     7.12m            05    8
    6    1779    De Ridder Floor              PEGA     6.78m            04    7
    7    1368    Van Hoof Saar                VS       6.50m            05    6
    8    2187    Datoussaid Chemasi           VITA     6.05m            05    5
    9    1261    Moerenhout Floore            EA       5.31m            04    4

hoogspringen              Cad Dames  Uur=16:03
Reeks:1
    1    1009    Brisson Esther               STAX     1.45m            05    13
    2    2019    Vandenkerchove Aude-marga    ACME     1.45m            04    11
    3    1278    Heymans Hannelore            EA       1.45m            05    10
    4    1469    Van Hecke Lena               HAMM     1.40m            05    9
    5    1368    Van Hoof Saar                VS       1.30m            05    7.5
    5    1882    Lamont Lise                  AVMO     1.30m            04    7.5
    7    1988    Van Humbeeck Jozefien        ACP      1.20m            05    6
    8    1786    Steppe Julie                 VITA     1.10m            04    5
    9    1236    Leroy Ann-Sophie             OB       1.00m            04    4

verspringen               Sch Dames  Uur=16:24
Reeks:1
    1    3265    De Lille Marie               STAX     5.14m    +4.1        02    4.95m    2.0    13
    2    3519    De Troyer Marie              VS       5.03m    +2.1        03    4.80m    1.5    11
    3    3366    Verhavert Eline              HAMM     4.58m    +1.5        03    10
    4    3944    Cardon Sofie                 VITA     4.55m    +1.8        03    9
    5    3432    Silverans Jane               EA       4.42m    +2.7        03    4.34m    1.7    8
    6    3934    Keersse Tine                 ACP      3.79m    +3.9        03    3.72m    1.7    7
    7    3401    Annys Janne                  OB       3.59m    +0.9        02    6
    8    3668    Vanloocke Merel              KKS      3.52m    +1.7        02    5
    9    3693    Dufour Lena                  ALVA     3.27m    +3.6        03    2.87m    1.0    4
    10    3590    Van Daele Maité              ACME     2.77m    +3.1        03    0.00m    0.0    3
        3441    Cool Charelle                AVMO         NG      +0.0        02    

speerwerpen 500g          Cad Dames  Uur=16:16
Reeks:1
    1    1640    Braeckevelt Noor             AVMO     21.43m            04    13
    2    1440    Mahy Feline                  STAX     18.85m            04    11
    3    1234    Vanthournout Rune            OB       17.00m            05    10
    4    1169    Van Haute Rowan              HAMM     16.88m            05    9
    5    1370    Van Puyenbroeck Maryse       VS       15.79m            04    8
    6    1472    Van Daele Morgane            ACME     13.38m            05    7
    7    1386    Van Lierde Jitte             VITA     10.96m            04    6
    8    1283    Vanhoorne Victoire           EA       10.67m            05    5

kogelstoten 3,000kg       Sch Dames  Uur=16:11
Reeks:1
    1    3586    vanpeteghem Lobke            ACME     11.60m            02    13
    2    3558    Van Doorslaer Eline          VS       9.22m            03    11
    3    3512    Huvenne Lotte                ACP      8.95m            03    10
    4    3270    Verstraeten Jolien           STAX     8.61m            03    9
    5    3705    Declerck Tine                AVMO     8.52m            02    8
    6    3574    Ryckier Amber                OB       7.82m            03    7
    7    3611    Seminck Alessandra           EA       7.65m            02    6
    8    4139    Bellon Luca                  PEGA     7.08m            02    5
    9    4120    Vinck Yana                   VITA     6.42m            03    4
    10    3706    Bauwens Jin-ling             HAMM     6.23m            02    3
    11    3489    Chaumillon Tess              ALVA     5.94m            03    2

 

Sponsors

Login Form