Get Adobe Flash player
Nieuwe aspirant initiators van de club

Nieuwe aspirant initiators van de club

Terwijl in Gent de IFAM-meeting plaats had volgden er 7 van onze atleten de opleiding voor aspirant-initiator met succes. Louise en Julien Binst, Sam De Geyter, Grace Kisese, Sandy Nuyts, Alessandra Seminck en Nathalie Segers hebben na 16u theorie en praktijk hun eindexamen tijdens de Fundag van...

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

De voorlaatste manche van de Crosscup bracht ons in Rotselaar. Dit was tevens het Vlaams Kampioenschap Veldlopen. Een tiental atleten van onze club trokken er de spikes aan. Lander Tijtgat zorgde er voor een enorme stunt door bij de seniors de lange cross te winnen voor de Duitse Richard Ringer...

Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

Op zaterdag 9 februari vond opnieuw de enige internationale indoormeeting in België plaats, met name IFAM indoor, een organisatie, die mede door onze club Eendracht Aalst wordt ondersteund. De meeting verliep vlekkeloos met als hoogtepunten de EK limiet van Eline Berings, het Belgisch record van...

Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

Lander Tijtgat is aan een uitstekend veldloopseizoen bezig. Nadat hij zich eerder dit seizoen kon plaatsen voor het EK veldlopen, blijft hij het uitstekend doen in de Crosscup. In Hannuit kwam Lander voor het eerst weer in actie na de kleine spierscheur. Lander werd meteen weer 3de Belg. Tevens...

Sven en Joachim sterk in Bornem

Sven en Joachim sterk in Bornem

Op de veldloop in Bornem konden Sven Bombeke (2de) en Joachim Pelicaen (3de) de sterke conditie van het PK Veldlopen, waar ze 3 en 4 werden, doortrekken. Enkel Lander Vandroogenbroeck leeg nog iets te sterk. Proficiat mannen! Bij de pupillen werd Esther Callebaut knap 2de.  

 • Nieuwe aspirant initiators van de club

  Nieuwe aspirant initiators van de club

  Tuesday, 12 February 2019 16:24
 • Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Sunday, 10 February 2019 23:48
 • Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

  Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

  Sunday, 10 February 2019 23:35
 • Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

  Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

  Friday, 25 January 2019 13:49
 • Sven en Joachim sterk in Bornem

  Sven en Joachim sterk in Bornem

  Friday, 25 January 2019 13:40

Tijdens het weekend werden er andermaal goede prestaties door onze atleten geleverd.

Tijdens de wedstrijd van Sparta Vilvoorde te Vilvoorde ging de overwinning bij de seniores naar Sven Bombeke.Lotte Vonck werd er bij de vrouwen 3de. De topprestatie werd echter door Lander Tijtgat geleverd.Na veel kopwerk tijdens de crosscupwedstrijd te Roeselaere werd hij 3de.Dit levert hem waarschijnlijk een selectie voor het Europees kampioenschappen veldlopen te Tilburg op.In de korte cross werd Pieter Claus 7de.Bij de juniores was er een 5de plaats voor Ruben Verheyden en een 7de voor Simon Meganck.Koen Gardeyn werd bij de masters 19de.Maar in zijn leeftijdscategorie werd hij 3de. In Vilvoorde behaalden volgende atleten nog een toptien plaats.Bij de seniores was Thijs Oosterlinck 7de ,bij de scholieren een 9de plaats voor Roos De Muer en een 9de voor junior Ruben Redant. AVLO richtte te Zele een veldloop in.Ook hier enkele toptien prestaties van onze atleten.Benjamin Silke Lanckman was er 8ste.Pupil Renu De Samblancx werd 2de.Jaan Van Keer behaalde bij de miniemen een 10de plaats en Wouter Gossens een 5de bij de juniores

Sponsors